Slide 1

PDFTiskEmail

2. projektový seminář ENVISEC

Dne 12. listopadu 2012 se uskutečnil 2. projektový seminář projektu "Integrované hodnocení dopadů globálních změn na environmentální bezpečnost ČR". Členové řešitelského týmu se sešli v Českých Budějovicích na detašovaném pracovišti Centra výzkumu globální změny AV ČR.

Napsal uživatel Administrator

 

PDFTiskEmail

1. české uživatelské fórum GMES

CENIA, česká informační agentura životního prostředí ve spolupráci s Ministerstvem dopravy, za podpory NS GEOSS/GMES, se záštitou Ministerstva životního prostředí, za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy uspořádala ve dnech 29. – 30. května 2012 v pořadí první uživatelské fórum GMES. Součástí programu byly prezentace o současném stavu a naplňování GMES jak v ČR, tak v Evropě, či semináře v různých oblastech GMES, jako území, změna klimatu či bezpečnost. V rámci uživatelského fóra vzešla celá řada doporučení a zvěrů pro další rozvoj GMES a využití jeho produktů. Více informací na českých stránkách GMES.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Červen 2012 15:34 Napsal uživatel Administrator Pondělí, 28 Květen 2012 18:15

 

PDFTiskEmail

12. konference NCSE

Bezpečnost a životní prostředí: státy hledají recepty na nové bezpečnostní výzvy

Reflexe 12. výroční konferenci Národní rady pro vědu a životní prostředí (NCSE), která se uskutečnila ve dnech 18. – 20. ledna 2012 v hlavním sídle americké vlády Washingtonu, DC.

 

Číst dále: 12. konference NCSE

   

PDFTiskEmail

Představení projektu

Projekt VG20122015091 Integrované hodnocení dopadů globálních změn na environmentální bezpečnost České republiky („EnviSec“) je financován v rámci programu Bezpečnostního výzkumu Ministerstva vnitra v letech 2012 – 2015. Předmětem řešení projektu je aplikovaný výzkum v oblasti hodnocení dopadů globálních změn na environmentální bezpečnost České republiky a projekt tak reaguje na bezpečnostní rizika vznikající poškozením ekosystémů.

Číst dále: Představení projektu

   

Strana 3 z 3